Terminarz

Klasa Okręgowa

Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

 

Kolejka 1 w dniach 12-08-2017/13-08-2017
12.08.2017 17:30 Gryf Gmina Zamość 0:1 Victoria Łukowa-Chmielek
13.08.2017 17:00 Huczwa Tyszowce 3:1 Orion Dereźnia
13.08.2017 17:00 Igros Krasnobród 1:2 Unia Hrubieszów
13.08.2017 17:00 Ostoja Skierbieszów 0:4 Omega Stary Zamość
13.08.2017 17:00 Orkan Bełżec 3:3 Korona Łaszczów
13.08.2017 17:00 Grom Różaniec 2:0 Włókniarz Frampol
13.08.2017 17:00 Sokół Zwierzyniec 7:2 Wojan EB Olimpia Miączyn


Kolejka 2 w dniach 19-08-2017/20-08-2017
19.08.2017 11:00 Omega Stary Zamość 0:0 Orkan Bełżec
19.08.2017 15:00 Victoria Łukowa-Chmielek 0:2 Sokół Zwierzyniec
20.08.2017 16:00 Korona Łaszczów 2:4 Grom Różaniec
20.08.2017 16:00 Unia Hrubieszów 3:0 Ostoja Skierbieszów
20.08.2017 17:00 Orion Dereźnia 1:1 Wojan EB Olimpia Miączyn
20.08.2017 17:00 Huczwa Tyszowce 5:1 Igros Krasnobród
23.08.2017 17:00 Włókniarz Frampol 2:4 Olimpiakos Tarnogród

Kolejka 3 w dniach 26-08-2017/27-08-2017
23.08.2017 17:15 Ostoja Skierbieszów 0:3 Huczwa Tyszowce
26.08.2017 11:00 Wojan EB Olimpia Miączyn - Victoria Łukowa-Chmielek
26.08.2017 12:00 Igros Krasnobród - Orion Dereźnia
26.08.2017 17:00 Gryf Gmina Zamość - Włókniarz Frampol
26.08.2017 17:00 Olimpiakos Tarnogród - Korona Łaszczów
27.08.2017 17:00 Orkan Bełżec - Unia Hrubieszów
27.08.2017 17:00 Grom Różaniec - Omega Stary Zamość
27.08.2017 17:00 Sokół Zwierzyniec - Olender Sól

 
Kolejka 4 w dniach 30-08-2017
30.08.2017 17:00 Unia Hrubieszów - Grom Różaniec
30.08.2017 17:00 Huczwa Tyszowce - Orkan Bełżec
30.08.2017 17:00 Korona Łaszczów - Gryf Gmina Zamość
30.08.2017 17:30 Omega Stary Zamość - Olimpiakos Tarnogród
Orion Dereźnia - Victoria Łukowa-Chmielek
Olender Sól - Wojan EB Olimpia Miączyn
Włókniarz Frampol - Sokół Zwierzyniec
Igros Krasnobród - Ostoja Skierbieszów

 
Kolejka 5 w dniach 02-09-2017/03-09-2017
Ostoja Skierbieszów - Orion Dereźnia
Orkan Bełżec - Igros Krasnobród
Grom Różaniec - Huczwa Tyszowce
Olimpiakos Tarnogród - Unia Hrubieszów
Gryf Gmina Zamość - Omega Stary Zamość
Sokół Zwierzyniec - Korona Łaszczów
Wojan EB Olimpia Miączyn - Włókniarz Frampol
Victoria Łukowa-Chmielek - Olender Sól
 
Kolejka 6 w dniach 09-09-2017/10-09-2017
Orion Dereźnia - Olender Sól
Włókniarz Frampol - Victoria Łukowa-Chmielek
Korona Łaszczów - Wojan EB Olimpia Miączyn
Omega Stary Zamość - Sokół Zwierzyniec
Unia Hrubieszów - Gryf Gmina Zamość
Huczwa Tyszowce - Olimpiakos Tarnogród
Igros Krasnobród - Grom Różaniec
Ostoja Skierbieszów - Orkan Bełżec
 
Kolejka 7 w dniach 16-09-2017/17-09-2017
Orkan Bełżec - Orion Dereźnia
Grom Różaniec - Ostoja Skierbieszów
Olimpiakos Tarnogród - Igros Krasnobród
Gryf Gmina Zamość - Huczwa Tyszowce
Sokół Zwierzyniec - Unia Hrubieszów
Wojan EB Olimpia Miączyn - Omega Stary Zamość
Victoria Łukowa-Chmielek - Korona Łaszczów
Olender Sól - Włókniarz Frampol
 
Kolejka 8 w dniach 23-09-2017/24-09-2017
Orion Dereźnia - Włókniarz Frampol
Korona Łaszczów - Olender Sól
Omega Stary Zamość - Victoria Łukowa-Chmielek
Unia Hrubieszów - Wojan EB Olimpia Miączyn
Huczwa Tyszowce - Sokół Zwierzyniec
Igros Krasnobród - Gryf Gmina Zamość
Ostoja Skierbieszów - Olimpiakos Tarnogród
Orkan Bełżec - Grom Różaniec
 
Kolejka 9 w dniach 30-09-2017/01-10-2017
Grom Różaniec - Orion Dereźnia
Olimpiakos Tarnogród - Orkan Bełżec
Gryf Gmina Zamość - Ostoja Skierbieszów
Sokół Zwierzyniec - Igros Krasnobród
Wojan EB Olimpia Miączyn - Huczwa Tyszowce
Victoria Łukowa-Chmielek - Unia Hrubieszów
Olender Sól - Omega Stary Zamość
Włókniarz Frampol - Korona Łaszczów
 
Kolejka 10 w dniach 07-10-2017/08-10-2017
Orion Dereźnia - Korona Łaszczów
Omega Stary Zamość - Włókniarz Frampol
Unia Hrubieszów - Olender Sól
Huczwa Tyszowce - Victoria Łukowa-Chmielek
Igros Krasnobród - Wojan EB Olimpia Miączyn
Ostoja Skierbieszów - Sokół Zwierzyniec
Orkan Bełżec - Gryf Gmina Zamość
Grom Różaniec - Olimpiakos Tarnogród
 
Kolejka 11 w dniach 14-10-2017/15-10-2017
Olimpiakos Tarnogród - Orion Dereźnia
Gryf Gmina Zamość - Grom Różaniec
Sokół Zwierzyniec - Orkan Bełżec
Wojan EB Olimpia Miączyn - Ostoja Skierbieszów
Victoria Łukowa-Chmielek - Igros Krasnobród
Olender Sól - Huczwa Tyszowce
Włókniarz Frampol - Unia Hrubieszów
Korona Łaszczów - Omega Stary Zamość
 
Kolejka 12 w dniach 21-10-2017/22-10-2017
Orion Dereźnia - Omega Stary Zamość
Unia Hrubieszów - Korona Łaszczów
Huczwa Tyszowce - Włókniarz Frampol
Igros Krasnobród - Olender Sól
Ostoja Skierbieszów - Victoria Łukowa-Chmielek
Orkan Bełżec - Wojan EB Olimpia Miączyn
Grom Różaniec - Sokół Zwierzyniec
Olimpiakos Tarnogród - Gryf Gmina Zamość
 
Kolejka 13 w dniach 28-10-2017/29-10-2017
Gryf Gmina Zamość - Orion Dereźnia
Sokół Zwierzyniec - Olimpiakos Tarnogród
Wojan EB Olimpia Miączyn - Grom Różaniec
Victoria Łukowa-Chmielek - Orkan Bełżec
Olender Sól - Ostoja Skierbieszów
Włókniarz Frampol - Igros Krasnobród
Korona Łaszczów - Huczwa Tyszowce
Omega Stary Zamość - Unia Hrubieszów
 
Kolejka 14 w dniach 04-11-2017/05-11-2017
Orion Dereźnia - Unia Hrubieszów
Huczwa Tyszowce - Omega Stary Zamość
Igros Krasnobród - Korona Łaszczów
Ostoja Skierbieszów - Włókniarz Frampol
Orkan Bełżec - Olender Sól
Grom Różaniec - Victoria Łukowa-Chmielek
Olimpiakos Tarnogród - Wojan EB Olimpia Miączyn
Gryf Gmina Zamość - Sokół Zwierzyniec
 
Kolejka 15 w dniach 11-11-2017/12-11-2017
Sokół Zwierzyniec - Orion Dereźnia
Wojan EB Olimpia Miączyn - Gryf Gmina Zamość
Victoria Łukowa-Chmielek - Olimpiakos Tarnogród
Olender Sól - Grom Różaniec
Włókniarz Frampol - Orkan Bełżec
Korona Łaszczów - Ostoja Skierbieszów
Omega Stary Zamość - Igros Krasnobród
Unia Hrubieszów - Huczwa Tyszowce

Poprzedni mecz

Olender Sól
vs
Grom Różaniec
0
:
0

Tabela

Lp
Drużyna
Pkt
1
Huczwa Tyszowce
9
2
Sokół Zwierzyniec
6
3
Olimpiakos Tarnogród
6
4
Grom Różaniec
6
5
Unia Hrubieszów
6
6
Omega Stary Zamość
4
7
Victoria Łukowa-Chmielek
3
8
Orkan Bełżec
2
9
Gryf Gmina Zamość
1
10
Olender Sól
1
11
Korona Łaszczów
1
12
Orion Dereźnia
1
13
Wojan EB Olimpia Miączyn
1
14
Włókniarz Frampol
0
15
Igros Krasnobród
0
16
Ostoja Skierbieszów
0

Sponsorzy dziękujemy za wsparcie