Skuteczna pogoń Łaszczówki
Klasa Okręgowa

Skuteczna pogoń Łaszczówki

W czwartej kolejce spotkań klasy okręgowej Olender zremisował w Łaszczówce z tamtejszą Pogonią 2:2

Więcej 460 odsłon

Kilka minut do szczęścia...

Kilka minut do szczęścia...

W 3 kolejce spotkań Klasy Okręgowej Olender Sól zremisował z Roztoczem Szczebrzeszyn 1:1

Więcej 492 odsłon

Sto lat dla trenera!
Klub

Sto lat dla trenera!

W dniu 22 sierpnia 2016 roku 40. urodziny obchodzi szkoleniowiec Olendra Sól Jan Cios.

Więcej 496 odsłon

Remis w Zwierzyńcu
Klasa Okręgowa

Remis w Zwierzyńcu

W drugim meczu w klasie okręgowej Olender Sól zremisował na wyjeździe w Zwierzyńcu z tamtejszym Sokołem.

Więcej 461 odsłon

II - Kolejka, Wyniki
Klasa Okręgowa

II - Kolejka, Wyniki

Kolejka 2 w dniach 20-21.08.2016 

Więcej 500 odsłon

Falstart Olendra
Klasa Okręgowa

Falstart Olendra

Nie udany początek beniaminka z Soli w inaguracyjnym meczu przed swoja publicznością poniósł porażkę z bardziej doświadczonym zespołem z klasy okręgowej Koroną Łaszczów 1:2

Więcej 492 odsłon

I - Kolejka wyniki
Klasa Okręgowa

I - Kolejka wyniki

Kolejka 1 Wyniki:

Więcej 434 odsłon

PUCHAR POJECHAŁ DO RÓŻAŃCA
Puchar Starosty

PUCHAR POJECHAŁ DO RÓŻAŃCA

Nie udało się zdobyć pucharu i po dobrym meczu Olender Sól uległ w finale Gromowi Różaniec 0:2

Więcej 598 odsłon

Finał Pucharu Starosty Biłgorajskiego
Puchar Starosty

Finał Pucharu Starosty Biłgorajskiego

W najbliższą środę, tj. 10 sierpnia 2016r. o godz. 17.00 na stadionie w Soli zostanie rozegrany finał Pucharu Starosty Biłgorajskiego pomiędzy Olendrem Sól a Gromem Różaniec. Serdecznie zapraszamy!

Więcej 509 odsłon

Olender Sól - Tanew Harasiuki 3:1
Sparing

Olender Sól - Tanew Harasiuki 3:1

W środowym sparingu Olender Sól pokonał Tanew Harasiuki 3:1

Więcej 479 odsłon

Poprzedni mecz

Olender Sól
vs
Grom Różaniec
0
:
0

Tabela

Lp
Drużyna
Pkt
1
Huczwa Tyszowce
9
2
Sokół Zwierzyniec
6
3
Olimpiakos Tarnogród
6
4
Grom Różaniec
6
5
Unia Hrubieszów
6
6
Omega Stary Zamość
4
7
Victoria Łukowa-Chmielek
3
8
Orkan Bełżec
2
9
Gryf Gmina Zamość
1
10
Olender Sól
1
11
Korona Łaszczów
1
12
Orion Dereźnia
1
13
Wojan EB Olimpia Miączyn
1
14
Włókniarz Frampol
0
15
Igros Krasnobród
0
16
Ostoja Skierbieszów
0

Sponsorzy dziękujemy za wsparcie