Victoria zwycięska

Victoria zwycięska

Kolejna porażka Olendra w klasie okręgowej. Tym razem drużyna z Soli musiała uznać wyższość Victorii Łukowa-Chmielek, tracąc dwie bramki, nie strzelając żadnej.

Więcej 530 odsłon

Michał Furlepa nowym trenerem
Klub

Michał Furlepa nowym trenerem

Od 19 października nowym trenerem Olendra Sól został Michał Furlepa, który zastąpił na tym stanowisku Jana Ciosa.

Więcej 986 odsłon

Czwarta porażka z rzędu
Klasa Okręgowa

Czwarta porażka z rzędu

W miniony weekend Olender Sól doznał w zamojskiej klasie okręgowej czwartej porażki z rzędu. Tym razem lepszy okazał się Grom Różaniec, który na własnym boisku pokonał drużynę z Soli 2:0.

Więcej 539 odsłon

Derby dla Orionu
Klasa Okręgowa

Derby dla Orionu

Jesienne derby Gminy Biłgoraj dla piłkarzy Orionu Dereźnia Solska, którzy pokonali Olender na stadionie w Soli 2:1.

Więcej 562 odsłon

Olender Sól - Omega Stary Zamość 0:4
Klasa Okręgowa

Olender Sól - Omega Stary Zamość 0:4

W 9 kolejce spotkań zamojskiej klasy okręgowej kolejną porażkę odnieśli piłkarze Olendra Sól. Tym razem lepszym zespołem Okazała się Omega Stary Zamość wygrywając w Soli 4:0.

Więcej 510 odsłon

Olender przegrał w Krasnobrodzie
Klasa Okręgowa

Olender przegrał w Krasnobrodzie

Po dwóch kolejnych zwycięstwach ze Spartą Wożuczyn i Potokiem Sitno piłkarze Olendra Sól ponieśli w niedzielę porażkę w starciu z Igrosem w Krasnobrodzie.

Więcej 519 odsłon

Olender Sól - Potok Sitno 3:1
Klasa Okręgowa

Olender Sól - Potok Sitno 3:1


Piłkarze Olendra odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu pokonując Potok Sitno na własnym boisku.

Więcej 556 odsłon

Kondolencje
Klub

Kondolencje

Więcej 482 odsłon

Olender Music Show!
Klasa Okręgowa

Olender Music Show!

W szóstej kolejce spotkań Olender odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie pokonując Spartę w Wożuczynie 3:0.

Więcej 503 odsłon

Porażka z Frampolem
Klasa Okręgowa

Porażka z Frampolem

Niestety... Olender przegrywa u siebie z Włókniarzem Frampol 1:2

Więcej 510 odsłon

Poprzedni mecz

Olender Sól
vs
Grom Różaniec
0
:
0

Tabela

Lp
Drużyna
Pkt
1
Huczwa Tyszowce
9
2
Sokół Zwierzyniec
6
3
Olimpiakos Tarnogród
6
4
Grom Różaniec
6
5
Unia Hrubieszów
6
6
Omega Stary Zamość
4
7
Victoria Łukowa-Chmielek
3
8
Orkan Bełżec
2
9
Gryf Gmina Zamość
1
10
Olender Sól
1
11
Korona Łaszczów
1
12
Orion Dereźnia
1
13
Wojan EB Olimpia Miączyn
1
14
Włókniarz Frampol
0
15
Igros Krasnobród
0
16
Ostoja Skierbieszów
0

Sponsorzy dziękujemy za wsparcie