Statystyki

po 2 kolejkach

Indywidualne

Strzelcy:

5 bramek - Adrian Dydyński (Olimpiakos Tarnogród)
3 bramki - Emil Kniaziowski (Sokół Zwierzyniec), Kamil Kaproń (Grom Różaniec)
2 bramki - Stanisław Anioł (Huczwa Tyszowce), Piotr Borowiak (Korona Łaszczów), Sławomir Nizio (Olender Sól), Łukasz Karpik (Olimpiakos Tarnogród), Michał Rutyna (Olimpiakos Tarnogród), Filip Maciejewski (Omega Stary Zamość), Bartosz Nizioł (Omega Stary Zamość), Piotr Kapłon (Sokół Zwierzyniec), Patryk Miedźwiedź (Sokół Zwierzyniec), Yevhenii Hrui (Unia Hrubieszów)
 

Najwięcej żółtych kartek: 

2 kartki - Rafał Huzar (Korona Łaszczów), Michał Maciejko (Orkan Bełżec), Adrian Oleszczuk (Unia Hrubieszów), Filip Pietrusiewicz (Unia Hrubieszów), Mariusz Karpiuk (Wojan EB Olimpia Miączyn)
 

Najwięcej czerwonych kartek: 

1 kartka - Rafał Huzar (Korona Łaszczów), Michał Maciejko (Orkan Bełżec), Adrian Oleszczuk (Unia Hrubieszów), Filip Pietrusiewicz (Unia Hrubieszów)
 

Najwięcej czerwonych kartek (samoistnych): 

1 kartka - Łukasz Mikulski (Omega Stary Zamość)
 

Drużynowe

Najwięcej bramek srzelonych: Olimpiakos Tarnogród (10 bramek) - średnia: 5,00 bramek / mecz

Najwięcej bramek straconych: Wojan EB Olimpia Miączyn (8 bramek)  - średnia: 4,00 bramki / mecz

Najmniej bramek strzelonych: Ostoja Skierbieszów (0 bramek) - średnia: 0,00 bramki / mecz

Najmniej bramek straconych: Omega Stary Zamość (0 bramek) - średnia: 0,00 bramki / mecz

Najlepszy bilans bramkowy: Sokół Zwierzyniec (+7)

Najgorszy bilans bramkowy: Ostoja Skierbieszów (-7)

Najdłuższa seria zwycięstw: Grom Różaniec, Huczwa Tyszowce, Sokół Zwierzyniec, Olimpiakos Tarnogród, Unia Hrubieszów (2 mecze)

Najdłuższa seria porażek: Igros Krasnobród, Ostoja Skierbieszów, Włókniarz Frampol (2 mecze)

Najdłuższa seria bez zwycięstwa: Igros Krasnobród, Ostoja Skierbieszów, Włókniarz Frampol, Gryf Gmina Zamość, Korona Łaszczów, Olender Sól, Orion Dereźnia, Orkan Bełżec, Wojan EB Olimpia Miączyn (2 mecze)

Najdłuższa seria bez porażki: Grom Różaniec, Huczwa Tyszowce, Sokół Zwierzyniec, Olimpiakos Tarnogród, Unia Hrubieszów, Omega Stary Zamość, Orkan Bełżec,  (2 mecze)

Najwięcej zwycięstw: Grom Różaniec, Huczwa Tyszowce, Sokół Zwierzyniec, Olimpiakos Tarnogród, Unia Hrubieszów (2)

Najwięcej porażek: Igros Krasnobród, Ostoja Skierbieszów, Włókniarz Frampol (2)

Najwięcej remisów: Orkan Bełżec (2)

Najwięcej żółtych kartek: Igros Krasnobród, Unia Hrubieszów, Wojan EB Olimpia Miączyn (7) - średnia: 3,50 kartki / mecz

Najmniej żółtych kartek: Omega Stary Zamość (0) - średnia 0,00 kartki / mecz

Najwięcej czerwonych kartek: Unia Hrubieszów (2)

Najwięcej czerwonych kartek (samoistnych): Omega Stary Zamość (1)

 

Forma drużyn

Grom Różaniec
Z Z                                          







Gryf Gmina Zamość
P R                                          







Huczwa Tyszowce
Z Z                                          







Igros Krasnobród
P P                                          







Korona Łaszczów
R P                                          







Olender Sól
P R                                          







Olimpiakos Tarnogród
Z Z                                          







Omega Stary Zamość
Z R                                          







Orion Dereźnia
P R                                          







Orkan Bełżec
R R                                          







Ostoja Skierbieszów
P P                                          







Sokół Zwierzyniec
Z Z                                          







Unia Hrubieszów
Z Z                                          







Victoria Łukowa-Chmielek
Z P                                          







Włókniarz Frampol
P P                                          







Wojan EB Olimpia Miączyn
P R                                          
 
 
 
 
 
 
 

Poprzedni mecz

Olender Sól
vs
Grom Różaniec
0
:
0

Tabela

Lp
Drużyna
Pkt
1
Huczwa Tyszowce
9
2
Sokół Zwierzyniec
6
3
Olimpiakos Tarnogród
6
4
Grom Różaniec
6
5
Unia Hrubieszów
6
6
Omega Stary Zamość
4
7
Victoria Łukowa-Chmielek
3
8
Orkan Bełżec
2
9
Gryf Gmina Zamość
1
10
Olender Sól
1
11
Korona Łaszczów
1
12
Orion Dereźnia
1
13
Wojan EB Olimpia Miączyn
1
14
Włókniarz Frampol
0
15
Igros Krasnobród
0
16
Ostoja Skierbieszów
0

Sponsorzy dziękujemy za wsparcie